[Downgrade] Návod: Jak se vrátit ze systému iOS 10 zpět na iOS 9?

Společnost Apple začátkem týdne uvolnila nový systém iOS 10 pro všechny uživatele, kteří vlastní kompatibilní zařízení. Nová verze systému přináší opravdu mnoho zajímavých funkcí, přičemž některé jsou opravdu užitečné. Na internetu se však začínají objevovat komentáře uživatelů, kteří se chtějí vrátit zpět na starý systém iOS 9, ať už z jakéhokoliv důvodu. Rozhodli jsme se pro vás připravit návod, jak jednoduše přejít zpět na poslední dostupnou verzi iOS 9.3.5. Pokud máte v plánu vrátit se zpět, doporučujeme co nejdříve! Apple totiž již brzy přestane podepisovat starší verze a k dispozici bude pouze iOS 10.

• Navštivte prostřednictvím počítače stránku https://ipsw.me/ a stáhněte iOS 9.3.5 pro své zařízení. Jakmile bude soubor stažený, přetáhněte si jej nejlépe na plochu počítače.
• Stáhněte si a nainstalujte nejnovější verzi iTunes.
• Připojte své iOS zařízení pomocí USB k počítači a vyčkejte do spojení a vypněte Find My iPhone v Nastavení.
• Podržte klávesu ALT (na Macu) nebo SHIFT (na Windows) a klikněte na záložku Ověřit aktualizace.
• Vyhledejte si v průzkumníku soubor se systémem, který jste stáhli a otevřete ho.
• Nyní se držte instrukcí na obrazovce, následně začne instalace staršího systému.

Přečtěte si také:  Chytrý náramek Niceboy X-fit Active se postará o vaši sportovní aktivitu.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz