Dnes bude možné sledovat konferenci „Hello Again“ s českým tlumočením!

Společnost Apple dnes (27.10.2016) představí nové MacBooky (nejspíše pojmenované Pro) s revolučním OLED panelem, který bude umístěn místo horní řady kláves, jako jsou klávesy pro zvýšení jasu, hlasitosti či podsvícení klávesnice.

Celou Keynote je možné sledovat na oficiálním webu www.apple.com, či ve Vaší Apple TV. Hello Again bude jako každá konference probíhat v anglickém jazyce, pokud ovšem nejste příliš anglického jazyka znalý, můžete celou Keynote sledovat s českým tlumočením. Konference začíná v 19 hodin a s českým tlumočením ji můžete sledovat přímo v tomto článku.

Zdroj: LSA


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně skombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.