Jak dlouho vydrží hodinky Apple Watch Series 3 bez dobíjení?

Apple říká, že nová řada chytrých hodinek Apple Watch Series 3 nabízí „celodenní životnost baterie“ přičemž podle zjištěných informací vydrží při aktivním používání až 18 hodin, přičemž v rámci LTE modelu bude zřejmě kapacita akumulátoru vybitá ještě rychleji, případně by mohl Apple u tohoto modelu používat kvalitnější baterii. Záleží však také na stylu používání, tedy jaké aplikace jsou spuštěné atd.

Více informací se dozvíme již v prvním videu, kdy iFixit dvojici hodinek do detailu rozebere. Jak bylo sděleno na konferenci, přehrávat hudbu můžete až 10 hodin v kuse (což je oproti předchozí generaci o 3,5 hodiny více). Dále pak můžete telefonovat přes LTE až jednu hodinu a pokud jde o cvičení, GPS vydrží v aktivním provozu 3 až 5 hodin. Podle Applu nabijete nové hodinky do 80% celé kapacity za hodinu a půl, přičemž půl hodinku zabere zbývajících 20 procent. Apple Watch Series 3 bude možné předobjednat již 15. září, přičemž k prvním zákazníkům dorazí 22. září.

 

Zdroj: MacRumors.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz