Datování bez počítání. Tak si představuje budoucnost Vodafone.

Vodafone přichází na trh s novinkou v podobě služby Vodafone Pass. Ta hlásá revoluci v datování bez počítání. Říkáte si, že to není možné? Ale ano! Vodafone nabízí zákazníkům neomezené využívání Facebooku, Instagramu, Twitteru, WhatsAppu, Messengeru a mnohých dalších oblíbených aplikací, a to za pouhých 99 Kč měsíčně.

Vodafone představil nový slogan: „Budoucnost je úžasná. Ready?“ Konkrétně si úžasnou budoucnost operátor představuje v datování bez počítání, a to ať už budete postovat statusy, chatovat s přáteli, poslouchat muziku nebo sledovat videa. S novým sloganem tak Vodafone představuje i novou službu Vodafone Pass.

Co je to Vodafone Pass?

Součástí Vodafone Pass jsou Chat Pass, Social Pass, Video Pass a Music Pass. První dvě služby jsou již spuštěny a zákazníci je mohou využívat za 99 Kč měsíčně. Současně lze ale využít akce, v rámci které je Social Pass do konce listopadu zadarmo. Druhé dvě služby budou spuštěny až v průběhu několika dní, 15. listopadu by ale měla být známa cena i aplikace, které bude možné v rámci Video Passu a Music Passu využívat. Už nyní je ale jisté, že 99 Kč na měsíc u těchto dvou balíčků stačit nebude.

  • Se službou Chat Pass můžete psát zprávy, zasílat fotografie a videa bez počítání dat. Neomezeně lze využívat aplikace Messenger, WhatsApp, Viber, Telegram a Message+.
  • Se službou Social Pass můžete sdílet fotografie, projíždět sociální sítě a nahrávat videa. Neomezeně lze využívat aplikace Facebook, Instagram, Pinterest a Twitter.

Bez nedostatků se novinka neobejde

Bohužel milovníky Snapchatu Vodafone příliš nepotěší, tato sociální síť není do Vodafone Passu zahrnuta, stejně jako jakákoliv e-mailová služba. Avšak jen to není jediná nevýhoda této exkluzivní služby. Pozor si musí dát i zákazníci, kteří rádi volají přes zmíněné aplikace. Data spotřebovaná při volání a videohovoru se normálně počítají. To samé platí také u odkazů vedoucí mimo aplikace.

Vodafone Pass není pro každého

Vodafone Pass si mohou zřídit zákazníci k paušálním tarifům Red Naplno, Red LTE, Smart, Red+, #jetovtobě, Start 100, 200 a 500 a Red Profi. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří mají předplacené karty. Zapotřebí je mít aktivovaný balíček ke kartě Komplet v síti s obnovováním po měsíci nebo balíček ke kartě Komplet do všech sítí s obnovováním po měsíci.

Velkou výhodou je, že majitelé tarifu Red+ mohou využívat služby Vodafone Pass za jednu cenu u všech čísel. Důležité je si pouze daný balíček aktivovat v aplikaci Můj Vodafone. Ti, kteří chtějí využívat výhod na maximum, si mohou u operátora aktivovat všechny dostupné balíčky.

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz