Další problém systému iOS 12. Tentokrát trápí aplikaci iMessage.

Přestože společnost Apple ve svém prohlášení uvedla, že poslední veřejná verze iOS 12 opravuje řadu chyb z předchozího sestavení iOS 11, objevil se další nepříjemný problém, který trápí určitý okruh uživatelů využívající služeb iMessage. Na zahraničním webu PiunikaWeb se objevilo vlákno, kde si někteří členové stěžují na opakující se problémy při odesílání zpráv svým blízkým přátelům a rodině.

V mnoha případech došlo k odeslání zprávy na úplně jiné číslo v kontaktech (nejčastěji byla odeslána jinému členovi z rodinného kruhu). Často také dochází k tomu, že telefon seskupuje konverzace do jednoho vlákna, což má údajně způsobit sdílení stejného Apple ID mezi více lidmi. Tato situace je však běžná, příkladem jsou například zpoplatněné aplikace, které jsou následně využívány na více Apple produktech, díky čemuž se ušetří.

Telefon pak místo telefonního čísla využije sdílenou e-mailovou adresu. V podstatě se jedná o systémovou chybu, která bude zaručeně opravena v dalším sestavení, nicméně očekávali bychom, že se s podobným problémem nesetkáme. Aktuálně postihla nepříjemná situace více než než 600 uživatelů. Společnost Apple se k situaci zatím oficiálně nevyjádřila.

Výsledek obrázku pro imessage ios 12

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz