Další kopie iPhone X je na světě. Nabídne baterii 10.000 mAh.


Nedávno jsme vás informovali o tom, že se jeden z čínských výrobců inspiroval vlajkovým modelem iPhone X a představil téměř identický klon za velmi příznivou cenu. Takové telefony jsou však mnohdy pouze designově podobné, výkonem se ale srovánat nemohou. Tentokrát se vzhledem inspiroval také výrobce Oukitel, který představil svůj model U18.

Na první pohled může zaujmout výřezem na přední části, což je jeden z hlavních prvků, čímž Apple kopíruje. Snažil se křivky lehce upravit, přičemž to při soudním procesu jako důkaz stačit zřejmě nebude. Oukitel chtěl jít jiným směrem a tak naspodní stranu přidal tlustý černý rámeček, v porovnání s ostatními se rozhodl pro jiný formát zadního fotoaparátu a vystuplou čočku bychom hledali marně. Jakmile se objeví bližší fotografie produktu, můžeme dále srovnávat. Podle dostupných informací nabízne baterii s kapacitou 10.000 mAh, dále pak 4GB RAM a 64 GB interní paměť.

Zdroj: 9to5Mac.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz