Další jednoduchý způsob, jak si stáhnout Pokémon Go do iPhone v ČR & SR.

Přestože je finální verze herního titulu Pokémon Go již několik dní k dispozici na iTunes App Store, má to však stále jeden háček. Pokud nemáte zahraniční Apple ID účet, bohužel si pokémony zatím finální cestou nezahrajete. Nedávno jsme vás prostřednictvím článku informovali o tom, jak lze titul stáhnout do iOS zařízení pomocí odkazu od neověřeného vývojáře. Celý postup si můžete prohlédnout přímo zde. Nabízí se také možnost vytvořit si zahraniční účet, přičemž si v dnešním článku ukážeme, jak na to!

Pro vytvoření budete potřebovat pouze e-mailovou adresu, která zatím nebyla použita pro registraci Apple ID. Metoda, kterou dnes prezentujeme totiž přepne zařízení do již podporovaného regionu, odkud lze Pokémon Go zdarma stáhnout! Jak tedy postupovat?

Pokémon

  1. V první řadě je třeba odhlásit se z vašeho současného účtu v App Store. To lze provést přes Nastavení – iTunes a App Store – Apple ID – Odhlásit se
  2. Následně je třeba změnit region. Tuto možnost najdete pod Nastavení – Obecné – Jazyk a oblast – Region. Zde nastavte buď USA, Austrálii, nebo Nový Zéland.
  3. Pokud nyní navštívíte App Store, cenovky aplikací by měly být v dolarech, nikoli v českých korunách. Nyní se v App Storu pokuste vyhledat Pokémon Go, ale pravděpodobně ho nenaleznete. Pokud se vám neobjeví, stáhněte jinou aplikaci. Vyskočí vám možnost vytvoření nového Apple ID a tu zvolte.
  4. Tady je potřeba vytvořit nové Apple ID. Pokud nemáte kreditní kartu, zvolte platební metodu jiné a použijte výše zmíněnou adresu která ještě nebyla s žádným Apple ID spojena – později bude potřeba k ověření registrace.
  5. Pokud adresu ověříte, nyní se přihlašte s novým Apple ID, které již bude registrované v daném regionu – Vyhledejte a stáhněte si Pokémon Go.
Přečtěte si také:  Budoucí sluchátka AirPods nabídnou senzor pro zdravotní využití.

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz