Cut the Rope: Urvěte ten provaz!

Už jsme měli možnost poznat desítky či stovky takovýchto her. Proč je tedy Cut the Rope tak populární, že pomalu dohání známé naštvané ptáky? Je to prosté, hra je tak jednoduchá a chytlavá, že ji prostě nepustíte z ruky. Na začátku si vyberete sladkost za kterou chcete hrát, a začínáte s prvními levely. Hra vyobrazuje vašeho avatara jako vybranou sladkost a načítání jednotlivých úrovní jako rozbalování krabice se sladkosti. Krabic je zde několik a liší se možnostmi a složitostí.

 

Některé úrovně dohrajete za pár sekund a ty složitější opakujete třeba dvacetkrát. Všechny jsou jednoduché, jen je potřeba vyzkoušet jak hra funguje. Vždy jde o to dostat sladkost, kterou představuje váš avatar, do pusy příšerce. V prvních levelech stačí pouze švihnout prstem pro přeseknutí lana a sladkost dopadne přesně tam, kam má.          

      

 

S postupujícími úrovněmi nabývá hra na složitosti, což vyžaduje více přesnosti a postřehu. Postupně budete postaveni před přesekávání balonků, posouvání mezi ostny, utíkání před pavouky a mnoho dalšího. Některé z pokročilých úrovní jsou natolik obtížné, že nad nimi strávíte najednou hodinu – tedy ideální zábava na dlouhé cesty hromadnými dopravními prostředky. Cena hry na AppStore je 0,79€.

Přečtěte si také:  Potřebujete tvrzené sklo, obal, nebo opravit iPhone?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz