Co dělat když utopím iPhone?

Jednoznačně největší hrozbou pro Váš iPhone a víceméně jakoukoliv elektroniku je voda. Přímo ve Vašem iPhonu můžete nalézt několik indikátorů vlhkosti, které při kontaktu s vodou změní svou barvu z bílé na červenou. Tyto indikátory slouží především prodejcům při přezkoumání iPhonu při reklamaci. Pokud jsou Vaše indikátory červené, Váš iPhone nebude zdárně reklamován. Pokud dojde jakýmkoliv způsobem ke kontaktu vody s Vaším iPhonem, není všem dnům konec! V případě, že budete postupovat dle pokynů níže, několikanásobně zvýšíte šanci na úspěšnou záchranu Vašeho iPhonu.

Jak spávně postupovat:

  1. Co nejrychleji vyjměte zařízení z vody a jeho povrch osušte. Pokud je telefon stále zapnutý, vypněte jej. V případě, že se iPhone po kontaktu s vodou vypnul, za žádných okolností iPhone nezapínejte. Mohlo by dojít ke zkratu a vypálení základní desky.
  2. Nedávejte vytopený iPhone na nabíječku, opět by mohlo dojít ke zkratu, který by „pohřbil“ všechny naděje na záchranu.
  3. Pamatujete si, když ještě letěli Nokie 3310, které jste mohli hodit do bazénu, vyndat, rozebrat, hodit do misky s rýží a o den později stačilo telefon složit a fungoval? Přesně to nedělejte. Zavřený iPhone by rýže určitě nevysušila – naopak by mohla urychlit oxidaci telefonu.
  4. Utopený iPhone osušte aspoň na povrchu, uložte do kabelky, kapsy a co nejdříve se zkuste dostavit do nějakého iPhone servisu. Jedenu z nejvyšších úspěšností zachránení iPhonu po vytopení má iPhone servis OPRAVENO, který se nachází na adrese: Jaromírova 34, Praha 2, 128 00, přímo na zastávce tramvaje Svatoplukova.
  5. Zde Váš iPhone servisní odborník rozebere do posledního šroubku, a pomocí ultrazvukové čističky vyčistí základní desku Vašeho iPhonu. Pokud se podaří zprovoznit základní deska Vašeho iPhonu, máte vyhráno!

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně skombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.