Co dělat když si koupím nový iPhone?

Podívejme se na pár zajímavých a užitečných faktů, kterými je dobré se řídit, pokud se rozhodnete pro koupi nového iPhonu. Máte-li nápady na další užitečné rady či zkušenosti, napište nám je pod článek, aby si je mohli přečíst i další uživatelé.

Přehrajte si data ze starého iPhonu do nového!

Společnost Apple myslí a pečuje o své zákazníky snad víc, než kdokoliv jiný. Jednodu z výhod vlastnit iPhone a přecházet na novější model je záloha dat. Stačí připojit Vás starý iPhone pomocí USB kabelu do počítače, otevřít aplikaci iTunes – nejlépe aktualizovanou na nejnovější verzi a kliknout na ikonku iPhonu. Na přiloženém obrázku máte zvýrazněno, kde ikonku iPhonu naleznete. Pokud jste na iPhone kliknuli, vyberete možnost zálohy do „Tento počítač“ a kliknete na „Zálohovat“. Jen co bude iPhone zálohovaný, připojíte Váš nový iPhone. Budete postupovat stejně až do kroku kliknutí na tlačítko „Zálohovat“… Zde kliknete na ikonku hned vedle „Obnovit ze zálohy…“ Automaticky se Vám přesunou všechna data do nového iPhonu a vy můžete svůj nový iPhone využívat naplno, jako ten starý.

Záloha dat v iTunes

Pořiďte si pořádnou ochranu, ať Vám iPhone co nejdéle vydrží!

Může se to zdá jako klišé, ale není. V některých případech by se iPhone, nebo obecně telefon označit za spotřební zboží. Neustále jej máte v ruce, telefonujete, píšete sms zprávy, posloucháte hudbu a ani se nenadějete a Váš milovaný iPhone leží na zemi a jako naschvál zrovna displejem dolů. Nastává okamžik pravdy… Přežil to displej, nebo budu musel ulehčit své peněžence a hledat nejbližší iPhone servis? Pokud chcete těmto starostem předejít, je dobré zainvestovat do nějakého odolného ochranného krytu a ochranného tvrzeného skla. Osobně se mi za celou dobu používání nejvíce osvědčili gumové průhledné kryty, které nezazdívají ten perfektní design a zpracování Vašeho iPhonu a chrání jej proti poškození v kombinaci s klasickým tvrzeným ochranným sklem, které zvládne nalepit na displej opravdu každý. Nejširší nabídku ochranných tvrzených skel naleznete v obchodu Tvrzenýsklo.cz, který disponuje kamennou prodejnou v Praze, kde Vám i s aplikací tvrzeného skla rádi poradí. Navíc pokud se rozhodnete pro nákup tvrzeného skla, ochranného obalu či jiného příslušenství, můžete využít slevového kódu FanApple a záskat 20% slevu na celou objednávku!

Tvrzenýsklo.cz
Tvrzenýsklo.cz

Nezapomeňte si zapnout službu Find My iPhone!

Mnoho uživatelů v návalu emocí a radosti z nového iPhonu zapomene na zapnutí nejdůležitější funkce, kterou iPhone disponuje. Jedná se o funkci Find My iPhone, díky které při ztrátě či krádeži můžete iPhone vyhledat. Byla by přeci škoda udělat radost nějakému zlodějíčkovi novým iPhonem. Službu Find My iPhone zprovozníte, pokud odemknete úvodní obrazovku, kliknete na ikonu Nastavení, zde sjedete až ke kolonce iCloud a na úplném konci nabídky naleznete Find My iPhone, zde funkci spustíte.

Find-my-iPhone


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně skombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.