Co dělat když mi zamrzne iPhone?

Existuje několik zaručených rad, díky kterým ušetříte svojí peněženku v případě zamrznutí Vašeho iPhonu. Pokud Vám iPhone zamrzne, nemusíte hned běžet do servisu, kde Vám, při troše štěstí nenapočítají nic, ale bude Vás to stát drahocený čas. V horším případě Vás trochu oškubou, někdy i “ trochu více ”. Kromě klasického zaseknutí obrazovky může pomoci tento trik pomoci také při tzv. modré smrti – celá obrazovka Vám zmodrá, či při úplném zčernání obrazovky.

Provedení je opravdu triviální, stačí držet zároveň tlačítko powerbutton (zapínací tlačítko) a homebutton (domovské tlačítko), přibližně po domu 8 vteřin. iPhone by se Vám měl automaticky úplně zrestartovat. Pokud Vám tento jednoduchý trik nepomohl, s největší pravděpodobností se budete muset obrátit na některý z iPhone servisů.

Mohlo by Vás zajímat: Co dělat když utopím iPhone?

Jednoznačně největší hrozbou pro Váš iPhone a víceméně jakoukoliv elektroniku je voda. Přímo ve Vašem iPhonu můžete nalézt několik indikátorů vlhkosti, které při kontaktu s vodou změní svou barvu z bílé na červenou. Tyto indikátory slouží především prodejcům při přezkoumání iPhonu při reklamaci. Pokud jsou Vaše indikátory červené, Váš iPhone nebude zdárněreklamován. Pokud dojde jakýmkoliv způsobem ke kontaktu vody s Vaším iPhonem, není všem dnům konec! V případě, že budete postupovat dle pokynů níže, několikanásobně zvýšíte šanci na úspěšnou záchranu Vašeho iPhonu.

Jak spávně postupovat si můžete přečíst v přiloženém článku!

Přečtěte si také:  Apple vydal iOS 13.4.5 beta 1 pro všechny registrované vývojáře.

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.