Chytré hodinky OUKITEL W1 pro iOS a Android za pár stovek!

Čínský výrobce představil dlouho očekávanou generaci hodinek OUKITEL W1. Jistě vás potěší nejen systémové a hardwarové schopnosti, ale také akční nabídka, která se jen tak neodmítá.

OUKITEL W1 a využití slevy

OUKITEL W1 přináší zcela nový vzhled ve srovnání s jinými hodinkami tohoto výrobce. Tento model nabízí sportovní a robustní konstrukci, a podle fotografií vypadá skvěle. S novým designem přichází také zcela nové funkce v podobě sportovních aktivit. Nabízí například různé sportovní režimy včetně plavání. Z toho tedy vyplývá, že jsou hodinky vodotěsné.

OUKITEL W1 zdobí 2,5D tvrzené sklo s ručně leštěnými keramickými obruby. Tělo hodinek je navíc vybaveno speciálním vláknem, stejně jako vyztuženou ochranou. Oproti jiným produktům společnosti OUKITEL zde najdeme safírové sklo. 

Hodinky navíc nabízí hned několik režimů, včetně režimu plavání – bazén a otevřená voda (řeka). V praxi to znamená, že jsou hodinky vodotěsné, a to až do hloubky 50 metrů. V plaveckém režimu mohou plavci kontrolovat počet uplavaných kol, index efektivity zdvihu a také styl, jako jsou prsa, freestyle, záda a motýl. Kromě plaveckého režimu je k dispozici dalších 10 různých režimů, včetně běhu, pěší turistiky, jízdy na koni, běhu na běžkách, bazénu, eliptických strojů, horolezectví, běžkařských tras, plavání na otevřené vodě a další.

Hodinky jsou dodávány s velmi dlouhou výdrží na jedno nabití. Podle výrobce vydrží v plné parádě až 30 hodin, a to i přesto, že budou veškeré funkce aktivovány. K dispozici je také 24hodinová funkce sledování srdeční frekvence. Podpora iOS a Androidu je pak samozřejmostí. 

Pokud máte o hodinky zájem, využijte akční nabídku v podání internetového obchodu Gearbest. Ten je nyní nabízí za 37,75 dolarů, tedy za 755 Kč. OUKITEL W1 zakoupíte ZDE.

Přečtěte si také:  V systému iOS 14 můžete změnit výchozí aplikace. Jak to funguje?