Chcete cizí Apple ID účet? Na Dark Webu se prodávají za 15 dolarů.


Každý týden se na internetu objevují různé zprávy, že se hackeři snaží dostat z uživatelů přistupové hesla ke svým účtům. Stejně tak na tom jsou majitelé svých profilů na Apple ID. Dost často se objevují různé e-maily s odkazy, které mají v uživateli vyvolat důvěru stejným vzhledem webové stránky, který používá Apple, přičemž takové zprávy tvrdí, že byl váš Apple ID zablokován, ať se znova přihlásíte. Příkladů je ale daleko více, chodí například SMS zprávy, nebo jiná upozornění během surfování na webových stránkách s lechtivým obsahem.

Nyní se na internetu objevila zpráva, že skupina hackerů prodává získané přístupové účty na Dark Webu, přičemž za jeden účet chce 15,39 dolarů, tedy v přepočtu asi 300 korun. Pokud jste v minulosti zadávali přístupové údaje na jinou, než oficiální Apple stránku, je dost možné, že se v seznamu získaných účtů objeví také ten váš aktivní, proto nikomu nesdělujte heslo. To však není jedné, co se zde prodává. K dispozici jsou například přihlašovací údaje k PayPal, nebo bankovním účtům. Za Twitch účet pak zájemce zaplatí v průměru 2 dolary.

Zdroj: 9to5Mac.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz