Čekali jste na AirPower? Tady jsou ty nejlepší dostupné alternativy.

Během včerejšího odpoledne jsme obdrželi důležité informace týkající se bezdrátové nabíječky AirPower, na kterou jsme čekali téměř rok a půl od prvního představení. Vzhledem k tomu, že nedosahuje vysokých standardů podle očekávání, došlo k úplnému zastavení vývoje a podobného produktu se v nejbližší době nedočkáme. Podle Applu však není ničemu konec a v bezdrátových technologiích bude pokračovat i nadále. Nicméně existuje řada zajímavých alternativ pro AirPower, které rozhodně splní vaše očekávání. Pokud si plánujete některou pořídit, rozhodně čtěte dál…

Nomad Wireless Charging Base Station

Společnost Nomad nabízí velmi zajímavou dobíjecí stanici, která se se svými funkcemi vyrovná již neexistujícímu AirPower. Za tento produkt zaplatíte 100 dolarů, přičemž se jedná o kvalitní bezdrátovou nabíječku s možností dobíjet až čtyři zařízení zároveň s 7,5W USB portem či 18W USB-C portem. To všechno v elegantním koženém provedení. Dvě nabíječky Qi nabízejí výkon až 10W. Produkt si můžete pořídit pod tímto odkazem.

Belkin Charge Dock for Apple Watch / iPhone

Bezdrátová nabíječka Belkin AirPower

Společnost Belkin nabízí celou řadu skvělých bezdrátových nabíječek a recenze jsou především pozitivní. Jednou z nich je duální Charge Dock, do kterého můžete vložit jak chytré hodinky Apple Watch, tak jakýkoliv iPhone s podporou Qi nabíjení. Zajímavým řešením je stand-style, kdy je zařízení „opřené“ a můžete tak stojánek využít třeba u nočního stolku. Stejně tak podporuje Night Shift režim pro Apple Watch. Pokud však budete chtít dobíjet AirPody, pak je tento model naprosto nevhodným řešením. Za Charge Dock zaplatíte 160 dolarů a pořídit si ho můžete pod tímto odkazem.

Zens Dual+Watch & Zens Dual Ultra Fast Charger

Zens AirPower alternativa

Obě většinou neznámé značky, nicméně nabízí několik zajímavých produktů. Hliníková bezdrátová podložka ZENS Dual Ultra Fast Wireless Charger nabízí možnost dobíjení dvou zařízeních přičemž vychází na 80 dolarů a pořídit ji můžete pod tímto odkazemObsahuje AC / DC adaptér pro podporu Samsung Fast Charge a Apple Fast Charge s celkovým maximálním výstupem 30 wattů (15 wattů na cívku). (POZNÁMKA: Podložka je kompatibilní s novým bezdrátovým pouzdrem AirPods).

Druhá podložka SliceCharge nabízí kromě dvojice cívek také možnost dobíjení chytrých hodinek Apple Watch. V podstatě nabízí stejný design a rozměry.  Není potřeba připojovat žádné kabely, nabíjení probíhá pomocí magnetické indukce po položení zařízení na podložku. Po nabití zařízení se automaticky vypne. Za zmínku stojí protiskluzový povrch pro bezpečné a pohodlné nabíjení. Tento model vychází na 120 dolarů.

Přečtěte si také:  Chytrý náramek Niceboy X-fit Active se postará o vaši sportovní aktivitu.

Výsledek obrázku pro ZENS Dual Ultra Fast Wireless Charger


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz