Case Maker Olixar je přesvědčen o výřezu displeje u iPhone SE 2.

Jak jsme vás již v minulosti informovali, letošní iPhone SE 2. generace by mohl být vybaven designem, který nabízí současná vlajková loď iPhone X. V podstatě by se jednalo o menší zařízení s výřezem horní části displeje, avšak bez podpory rozpoznávání obličeje Face ID. Zahraniční portál MacRumors nyní zjistil bližší informace.

Na internetu se objevilo schéma s rozměry nového iPhonu SE, který sdílel výrobce Case Maker Olixar. Je však těžké si představit, že by Apple u tohoto modelu zahrnoval podporu Face ID, aniž by výrazně zvýšil prodejní cenu. Pokud by ji do funkcí zahrnul u telefonu, který začíná na částce 349 dolarů, snížila by se hrubá marže Applu a témeř jistě by mohl kanibalizovat prodeje iPhonů X, který začíná na hranici 999 dolarů. Olixar získal schémata od údajně spolehlivého zdroje v Číně, přičemž displej zabere téměř celý prostor na přední části, zatímco zkosené okraje připomínají oblíbený vzhled z iPhonů 5, 5S a SE.

Displej pak bude mít 4,7-palce a bude o něco menší, než současně prodávaný model. Výkres neukazuje spodní a zadní část zařízení, takže stále není jasné, zda bude k dispozici podpora bezdrátového nabíjení, nad kterým se v posledních několika měsísích spekuluje. Stejně tak visí otazník nad tím, zda bude zachován 3,5mm audio konektor pro připojení sluchátek. 

 

Zdroj: MacRumors.com

 

Přečtěte si také:  Recenze: Bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE 2 joy se skvělým zvukem.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz