Bloomberg: iOS 13 konečně nabídne Dark Mode a další vylepšení.

Již dlouhá léta se hovoří o tom, kdy společnost Apple konečně nabídne možnost využívat u svých iOS produktů režim Dark Mode, který ušetří nejenom výdrž baterie, ale především vaše oči za snížených světelných podmínek. Na tmavém režimu údajně již v minulosti kalifornský gigant několikrát pracoval, nicméně nikdy k žádnému reálnému použití nedošlo. Nejnovější informace ze zahraničního portálu Bloomberg tvrdí, že se konečně dočkáme této funkce s příchodem systému iOS 13.

Zatím nejsou známy veškeré detaily, nicméně bude pracovat na stejném principu, jako například u počítačů Mac. Právě tzv. „tmavý režim“ najdeme na seznamu přání snad každého uživatele jablečných produktů, což výrazně zpříjemní používání ve večerních hodinách a přinese nové možnosti, jak šetřit baterii. Kromě toho mají v letošním systému iOS 13 dostat vylepšení také iPady. Apple se chystá přepracovat domovskou obrazovku a rozšíření se dočká také správa souborů, díky čemuž se tablet zase o krůček přiblíží přenosným počítačům. V plánu jsou dále novinky pro zpravodajskou čtečku Apple News a TV. Bližší informace se dozvíme na vývojářské konferenci WWDC v průběhu června.

Výsledek obrázku pro ios 13 dark mode

Zdroj: theverge.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz