Bezdrátová Bluetooth sluchátka se slevovým kódem pro čtenáře.

Bezdrátová sluchátka se těší čím dál větší popularitě. Využívány jsou především sportovci, kterým nepřekáží kabel od sluchátek a mohou si tak naplno užít poslech hudby při běhu či zvedání činek. Jedná se o velice moderní technologii, která může být pro některé uživatele finančně náročnější. Pokud si ovšem chcete vyzkoušet kvalitní bezdrátová sluchátka za skvělou cenu, můžete využít nabídky eshopu VšeProiPhony.cz

BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA PRO VŠECHNY TELEFONY

Bezdrátová sluchátka bluetooth air jsou vyráběna v neutrálním bílém provedení, takže jsou vhodná pro muže, ale i ženy. Tento typ bezdrátových sluchátek je možné připojit k jakémukoliv  mobilnímu telefonu s podporou bluetooth. (Apple, Samsung, LG, Lenovo, Huawei, Sony, Xiaomi a další..) Sluchátka fungují na vzdálenost až 12 metrů, takže můžete nechat telefon doma a v klidu na zahradě poslouchat hudbu.

VÝDRŽ A VYUŽITÍ BLUETOOTH SLUCHÁTEK

Tato bezdrátová sluchátka skvěle padnou do ucha. Velice snadno spárovatelná – na pár kliknutí! Navíc díky velice nízké spotřebě si užijete poslech hudby až 5 hodin v kuse. Po vybití sluchátka vložíte do speciální krabičky (součást při koupi), ve které se sluchátka dobijí. Z 0 na 100% dobijete sluchátka za necelé 2 hodiny. Sluchátka také disponují technologií snižování hluku z okolí. V balení se sluchátky a krabičkou nechybí nabíjecí kabel a manuál.

KDE JE MOŽNÉ SLUCHÁTKA ZAKOUPIT?

Bezdrátová sluchátka nyní zakoupíte na eshopu VšeProiPhony.cz za jedinečnou cenu 799 korun! Pokud ovšem využijete speciálního slevového kódu pro čtenáře magazínu FanApple získáte navíc 10 procentní slevu na celý nákup. Slevový kód > FREE10.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz