Apple zřejmě představení iPhone SE 2 posune o pár měsíců.

V posledních několika dnech vás pravidelně zásobujeme informacemi týkající se očekávaného modelu iPhone SE 2. generace. Přestože jsou zprávy různorodé a každý den se spekulace mění, my v redakci doufáme, že aktualizovaný model společnost Apple představí co nejdříve. Dodavatelský řetězec nyní pozměnil svůj názor a výroba kompaktního modelu stále nezačala.

Podle původních informací byl očekáván příchod druhé generace iPhone SE na květnové či červnové konferenci. Apple však údajně stále nemá finální rozhodnutí o tom, jak vlastně zařízení bude vypadat a jaké vylepšení bude zahrnovat. Zahraniční portál Macotakara totiž tvrdí, že Apple nyní testuje hned několik prototypů, přičemž všechny mají výřez displeje a nedisponuje kulatým Home Buttonem. To by znamenalo, že Apple musí použít alternativní řešení, případně pak Face ID, které používá vlajkový model iPhone X. Očekáváme, že Apple použije klasické hranaté tělo, do kterého se bude vejít celý displej bez širokých rámečků.

Pokud tedy čekáte na iPhone SE 2. generace, pak musíte počítat s možností, že se ho dočkáte nejdříve na podzimní konferenci Keynote společně s novým iPhone X Plus.

Výsledek obrázku pro iphone se 2

Zdroj: MacOtakara

Přečtěte si také:  Video: Takhle by mohl vypadat iPhone 12 Pro. Co na něj říkáte?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz