Apple začal prodávat repasované modely iPhone XR

Společnost Apple dnes začala ve Spojených státech poprvé prodávat certifikované repasované modely iPhone XR ve vybraných barvách a kapacitách. Repasované modely iPhone XR mají cenu zhruba 16 procent ve srovnání se současnou cenou na zcela nových jednotkách, což srazí 100–120 $ z běžné ceny.

Kromě kapacit 64 GB a 128 GB, které odpovídají současným zcela novým modelům iPhone XR, jsou k dispozici repasované jednotky s 256 GB úložného prostoru, i když v současné době pouze v černé barvě. Zařízení iPhone XR bylo zpočátku nabízeno ve všech třech kapacitách při jeho spuštění v roce 2018, ale když se zařízení iPhone XR v září 2019 posunulo o lineární variantu jako levnější varianta, byly modely 256 GB ukončeny.

• 64 GB: 499 $, což je pokles oproti současné ceně 599 $ a spouštěcí ceně 749 $
• 128 GB: 539 $, což je pokles oproti současné ceně 649 USD a 799 USD
• 256 GB: 629 $, což je pokles oproti bývalé ceně 749 USD a počáteční ceně 899 $

Všechny stávající repasované modely iPhone XR budou odemčeny a bez SIM karty, takže je lze aktivovat u libovolného operátora, kterého si vyberete. Apple říká, že všechny repasované modely iPhone jsou důkladně zkontrolovány, testovány, vyčištěny a znovu zabaleny do nové bílé krabice a se všemi manuály a příslušenstvím. Apple také nainstaluje novou baterii a nahradí vnější díly, takže je téměř nemožné rozlišovat mezi renovovaným a zcela novým iPhone. Jakýkoli renovovaný model iPhone je dodáván se standardní jednoletou zárukou společnosti Apple platnou v den dodání zařízení.

Přečtěte si také:  Niceboy ORYX K300X: Kvalitní mechanická klávesnice za solidní cenu!

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz