Společnost Apple začala nabízet iPad Pro se slevou až 3000 Kč.


Pokud plánujete pořídit si nejnovější model iPadu Pro s úhlopříčkou displeje 10,5-palce a hledáte nabídky za nejlepší cenu, pak vás možná bude zajímat novinka v on-line obchodě repasovaných modelů společnosti Apple, obzvlášť pokud máte cestu do Spojených států či Kanady. K dispozici jsou totiž repasované modely se slevou v průměru 15% v porovnání s novými produkty.  Zakoupit si můžete například iPad Pro 10,5″ Wi-Fi v konfiguraci s 256 GB úložištěm za 649 dolarů místo původních 799 dolarů.

Podle dostupných informací jsou všechny produkty důkladně zkontrolované, testované a zabalené do nové krabice s kompletním příslušenstvím, přičemž je vyměněna také baterie a vnější kryt. K tomu navíc získáte standardní 1letou mezinárodní záruku s možností rozšíření na 24 měsíců v rámci programu AppleCare+. V porovnání s předchozími generacemi se jedná o nejlepší zařízení, které nabízí 12-megapixelový fotoaparát, procesor Apple A10X Fusion, nebo třeba čtyři reproduktory a rychlé dobíjení.

Zdroj: macrumors.com

 

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz