Apple nabízí zdarma Final Cut Pro X a Logic Pro X. Jaké jsou podmínky?

Společnost Apple se rozhodla svým zákazníkům nabídnout zkušební verzi programu Final Cut Pro X a Logic Pro X, tento software je určený pro editaci videa a zvuku na profesionální úrovni. Zkušební verze programů Final Cut Pro X a Logic Pro X nabízí 90 dní zcela zdarma bez nutnosti platby předem, cílem společnosti je aby si uživatelé vyzkoušeli funkce a výhody výše zmíněného programu. Bezplatná zkušební verze je k dispozici všem uživatelům po celém světě.

Nové možnosti delšího zkušebního období budou přínosné pro ty, kteří nyní pracují z domova, případně pro studenty, kteří mají nyní možnost studia pouze z domova. Delší zkušení období je vhodné také pro amatéry, kteří vyhledávají nové možnosti, ale potřebují delší čas na seznámení se programem. Dříve měl Final Cut Pro X 30denní bezplatnou zkušební verzi, zatímco Logic Pro X neměl vůbec žádnou, největší změna tedy přichází u této verze a jistě bude vítaná změna pro každého, kdo chtěl před provedením nákupu program Logic Pro X vyzkoušet aniž by byl nucen provádět nákup.

Zkušební 90denní verze bude však k dispozici pouze po omezenou dobu a v budoucnu se vrátí zpět na 30 dní. Další výhodou kterou zkušební verze nabízí je nejen to že je k dispozici pro nové klienty, ale je k dispozici také pro ty kteří si již dříve bezplatnou zkušební verzi stáhli. 90denní bezplatná zkušební verze pro Final Cut Pro X je nyní k dispozici, zatímco zkušební verze pro Logic Pro X bude k dispozici během několika dní.

Program Final Cut Pro X a Logic Pro X je možné stáhnout z níže uvedených webových adres společnosti: Final Cut Pro X, Logic Pro X

Zdroj: MacRumors.com

Přečtěte si také:  Kteří uživatelé iPhone jsou s nákupem nejvíce spokojeni?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz