Apple Watch jsou v prodejích úspěšné. Překonaly dokonce zlaté období iPodů.

Jak již bylo několikrát zmíněno, prodeje některých modelů jablečných telefonů klesají a potvrdil to i sám Apple, nicméně existuje spousta statistik, které směřují investory k optimismu. Jednou z nich je fakt, že chytré hodinky Apple Watch jsou nyní pro kalifornského giganta o mnoho větším obchodem, než kdy byl přehrávač iPod. Právě hudební přehrávač byl kategorizován spíše jako příslušenství, za což Apple označuje i své nositelné zařízení.

Níže uvedený graf, který sdílel analytik Asymco Horace Dediu vyjadřuje velký zájem o produkty Apple Watch, konkrétně zvedl zájem poslední model představený v loňském roce, který doprovází uživatele v aktivním způsobu života a nabízí řadu vylepšení. Hodinky také úspěšně poráží iPod v letech 2010, kdy byl hudební přehrávač po celém světě nejvíce prodávaný. I nadále zájem v tomto odvětví narůstá a nositelné produkty se postupně stávají nepostradatelným doplňkem v každodenním životě.

Apple Watch

Zdroj: CultOfMac.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz