Apple vydal vydal iOS 12.2 pro veřejnost. Mrkněte na všechny novinky.

Společnost Apple vydala během včerejšího večera finální sestavení operačního systému iOS 12.2 pro veřejnost. Zároveň jsme se po skončení konference dočkali aktualizované verze tvOS 12.2 pro čtvrtou a pátou generaci Apple TV a vylepšeného softwaru pro bezdrátový reproduktor HomePod. Za zmínku stojí rozhodně nová předplatitelská služba Apple News+ označována jako Netflix pro časopisy, která disponuje obrovským množstvím článků od ověřených autorů.

Mezi další velké změny patří podpora AirPlay 2 a HomeKit pro televizory třetích stran, nebo zjednodušené prostředí aplikace Wallet. Kompletní novinky si můžete prohlédnout na níže přiloženém videu. Pokud vlastníte multimediální Apple TV, pak vás rozhodně potěší nová funkce hlasové asistentky Siri. Pomocí jednoduchých příkazů můžete spouštět filmy, seriály či hudbu a nechybí ani drobná vylepšení stability.

Aktualizaci si můžete stáhnout přes Nastavení – Obecné – Aktualizace systému. Stejný postup zvolte, pokud si chcete nainstalovat iOS 12.2, případně budete o nejnovějším sestavení informováni na vašem zařízení co nejdříve. Před aktualizací doporučujeme provést zálohu.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz