Apple vydal šestou beta verzi iOS 12.4 pro všechny vývojáře.

Společnost Apple během dnešního večera vydala již šesté testovací sestavení připravované aktualizace iOS 12.4 pro všechny registrované vývojáře, konkrétně dva týdny po nasazení páté verze a téměř dva měsíce od vydání veřejné verze iOS 12.3. Registrovaní vývojáři si mohou stáhnout nový iOS 12.4 beta z vývojářského centra společnosti Apple nebo bezdrátově jako OTA aktualizaci, avšak velké vylepšení či nové funkce nebyly objeveny, takže není zcela jasné, co se v aktualizaci nachází.

Podle některých vývojářů se aktualizace bude zaměřovat na funkce spolupracující s platební kartou Apple Card, kterou kalifornská společnost plánuje vydat v průběhu letošního léta. Mezi další změny můžeme zařadit vyšší stabilitu systému a zabezpečení, ale především odladění předchozích chyb. Mimochodem, jedná se o poslední sestavení před vydáním finální verze iOS 13, které se dočkáme už na podzim. Pokud byste také chtěli předčasně vyzkoušet nejnovější verzi operačního systému iOS pro vývojáře, stačí se bezplatně připojit do testovacího programu. Na primární zařízení však nedoporučujeme takové verze instalovat. Před případnou instalací určitě zálohujte svá data přes iTunes, nebo iCloud.

Výsledek obrázku pro ios 12.4


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz