Apple vydal iOS 13 Golden Master a iOS 13.1 beta 3.

Přestože společnost Apple včera večer neuvedla operační systém iOS 13, odložila jeho vydání na 19. září. Kromě toho jsme se dočkali představení verze aktualizace Golden Master a třetího beta sestavení systému iOS 13.1. Obě aktualizace jsou již k dispozici ke stažení majitelům všech kompatibilních zařízení, která mají status registrovaných vývojářů a nainstalovali si platný beta profil. Všichni ostatní účastníci otevřeného beta programu si budou moci tuto aktualizaci stáhnout několik dní po dokončení předběžných testů.

Apple vydává verzi aktualizací Golden Master krátce před oficiálním vydáním. Zpravidla se neliší od konečného sestavení, což umožňuje ještě před vydáním nové verze operačního systému udělat si úplný dojem o vlastnostech a novinkách. Pro společnost se jedná o jakýsi druh zkoušky před vydáním s možností provést nezbytné změny v operačním systému, pokud se během testování objeví velmi kritické problémy.

Systém iOS 13 obsahuje spoustu nových funkcí. Možná je to nejvýznamnější verze systému iOS, která byla vydána v posledních letech, protože když byl vytvořen, Apple vzal v úvahu přání velkého počtu uživatelů, implementoval funkce, jejichž existence se dříve zdála být nemožná. Co se nového v systému iOS 13? Největší novinkou je Dark Mode, dále pak aplikace pro hledání vybitých zařízení Find My. Za zmínku stojí také tlačítko pro bezpečné přihlášení „Přihlásit se přes Apple“, nové Siri hlasy, režimy fotografování, přepracovaná aplikace Fotografie, nebo podpora myši.

Výsledek obrázku pro ios 13.1 beta 3


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz