Apple vydal iOS 13.2 beta 2 a iPadOS 13.2 beta 2. Jaké jsou novinky?

Všechno zlé je pro něco dobré, říká staré přísloví, ale Apple to očividně používá s každou novou aktualizací. To je důvod, proč v Cupertinu nemohou přestat a nadále vydávat nové verze svých operačních systémů několikrát týdně. Uživatelé jsou však spokojeni a jsou šťastní z nových opravných balíčků, protože Apple má tendenci vydávat nejprve uzavřenou a poté veřejnou verzi svých aktualizací. K dispozici je nyní sestavení iOS 13.2 beta 2 a iPadOS 13.2 beta 2. Chcete-li jej nainstalovat, stačí se zaregistrovat v programu beta a stáhnout aktuální beta profil. Čtěte dál…

iOS 13.2 se na rozdíl od iOS 13.1 prezentuje jako překvapivě zajímavá aktualizace. Kromě ohlášených inovací zahrnuje řadu zajímavých podrobností o produktech Apple, které dosud nebyly ohlášeny. Jednou z nich jsou AirPody třetí generace, které slibují podporu technologie aktivního snižování hluku. Zatím však není jasné, jak přesně bude implementováno. Jaké novinky tato aktualizace nabízí?

Novinky v systému iOS 13.2

  • Oznamování zpráv se Siri;
  • Připojte dva páry AirPodů k iPhone;
  • Režim fotografování Deep Fusion;
  • Natáčení videí HomeKit;
  • Routery s podporou HomeKit
  • Reproduktory s podporou AirPlay 2.

Jak nainstalovat iOS 13.2 beta 2

Chcete-li nainstalovat iOS 13.2 beta 2, přejděte na beta.apple.com a zaregistrujte se v programu beta. Vyberte iPhone, který chcete deklarovat jako testovací. Stáhněte si aktuální beta profil a nainstalujte jej. Vytvořte záložní kopii dat pro případ, že by se něco pokazilo. Přejděte na „Nastavení“ – „ Aktualizace softwaru“ a vyhledejte aktualizace. Nainstalujte si do svého smartphonu iOS 13.2 beta 2.

Hlavní novinkou systému iOS 13.2 však není schéma AirPods třetí generace, nýbrž technologie Deep Fusion. Bude k dispozici pouze pro iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max z důvodu technických omezení. Deep Fusion zpracovává každý pixel snímku a vylepšuje jej pomocí softwarových algoritmů a umělé inteligence.

Výsledek obrázku pro iOS 13.2 beta 2

 

Přečtěte si také:  Apple nahradí Messaging na Mac novou aplikací od iOS 14

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz