Apple vydal iOS 13.2.3 s dalšími vylepšeními. Která to jsou?

Pokud jste zvyklí kontrolovat čas nejnovějších aktualizací pro iOS, vezměte to jako skutečnost, že nyní je to špatný nápad. S vydáním verze iOS 13 v Cupertinu změnili svůj přístup k vydávání aktualizací operačního systému ve stejný den v týdnu ve stejnou dobu. V poslední době začaly nýtovat záplaty jednu po druhé, jen aby co nejdříve opravili nahromaděné chyby. V důsledku toho začaly být aktualizace vydávány jak na začátku týdne, tak i uprostřed, a dokonce i na konci.

Výsledek obrázku pro iOS 13.2.3

Společnost Apple dnes vydala finální verze iOS 13.2.3 a iPadOS 13.2.3. Toto je jedna z mála aktualizací mobilního OS společnosti, která byla vydána bez předchozího testování. To je však pochopitelné. Aktualizace třetího řádu zpravidla neobsahují nové funkce, což znamená, že nepotřebují dlouhodobé ladění a testování zahrnující testery třetích stran. Jediné změny, které jsou součástí těchto aktualizací, jsou častěji zaměřeny na opravu určitých chyb a obecně na zlepšení stability operačního systému.

Novinky v systému iOS 13.2.3

  • Opravena chyba, kvůli které nemusí systémové vyhledávání v aplikacích Mail, Files a Notes fungovat správně;
  • Opraven problém, kdy se fotografie, odkazy a další přílohy nemusí zobrazovat v aplikaci Zprávy;
  • Opraven problém, který zabránil aplikacím načítat obsah na pozadí;
  • Opravena chyba, kvůli které se některé zprávy v poštovní aplikaci nemusí zobrazit správně, což brání zobrazení nabídky původní zprávy v účtech Exchange.

Přestože Apple uvedl pouze čtyři změny, je možné, že jejich počet je ve skutečnosti mnohem větší. Faktem je, že v Cupertinu obvykle nezahrnují zranitelnost systému do popisu aktualizací, které by mohly ohrozit uživatele. Buď společnost věří, že jejich zákazníci nemusí znát technické detaily kritických chyb v bezpečnostním systému, nebo jim jednoduše nechtějí znovu připomenout, že byli v nebezpečí před instalací nové aktualizace.

Přečtěte si také:  V systému iOS 14 můžete změnit výchozí aplikace. Jak to funguje?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz