Apple vydal iOS 12.3, tvOS 12.3, watchOS 5.1.2 a macOS 10.14.5.

Po vydatném beta testování jsme se dnes konečně dočkali finální verze operačních systémů iOS 12.3, macOS 10.14.5, watchOS 5.2.1 a tvOS 12.3, které můžete nainstalovat do svých Apple produktů. Využít můžete varianty prostřednictvím aplikace iTunes, případně se objeví nejnovější aktualizace v Nastavení – Aktualizace softwaru. Nejzajímavější aktualizací z těchto čtyř jsou samozřejmě iOS 12.3 a tvOS 12.3. Faktem je, že pouze oni obsahují aktualizovanou aplikaci Apple TV. Čtěte dál…

V současných verzích operačního systému prošla výše uvedená aplikace významným redesignem a také získaly podporu pro službu Apple TV Channels. Apple TV Channels je agregační platforma pro služby třetích stran pro streamování a kabelové sítě a otevírá přístup ke všemu najednou z jednoho místa. To však nevylučuje nutnost platit předplatné za přístup ke každé službě zvlášť za tržní cenu.

Bohužel, Apple nebyl schopen vyjednat slevu pro své uživatele, a to navzdory skutečnosti, že se dříve předpokládalo, že by mohla dosáhnout až 30%. Společně s nimi vydal Apple také aktualizaci pro HomePod a aktualizoval firmware třetí generace Apple TV na verzi 7.3. Co se týká systému pro chytré hodinky, watchOS 5.1.2 zahrnuje především opravy chyb a vad, jakož i rozšíření funkce EKG v Polsku, Slovensku a České republice.

Apple TV kanály

Předpokládá se, že v budoucnu Apple TV kanály otevřou přístup k několika desítkám služeb. V současné době platforma nabízí přihlášení k Showtime, HBO, Starz, The Smithsonian Channel, Acorn TV, Epix, Cinemax a mnoha dalším službám. Většina služeb dostupných v rámci televizních kanálů Apple nabízí uživatelům bezplatnou zkušební dobu v týdnu až měsíci.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz