Společnost Apple vydala iOS 12.0.1 pro veřejnost. Jaké jsou změny?

Společnost Apple během včerejšího večera vydala první veřejnou aktualizaci operačního systému iOS 12, která dostala označení 12.0.1. Podle posledních informací se soustředí zejména na  stabilitu a opravy hlavních chyb z předchozí verze, na které si uživatelé v posledních týdnech stěžovali. Součástí je také oprava problému s nabíjením a Wi-Fi připojení, které bylo u nových iPhonů slabší.

Veškeré informace o zabezpečení obsaženém v poslední aktualizaci si můžete prohlédnout na této webové stránce. Jak nainstalovat nejnovější aktualizaci? První možností je tzv. OTA aktualizace a to klasicky přes Nastavení – Obecné – Aktualizace softwaru. Balíček si ale můžete nainstalovat také prostřednictvím aplikace iTunes na vašem počítači. Mezi další novinky patří vyřešení nepříjemností s nedostupným rozhraním Bluetooth, nebo například obnova umístění klávesy na iPadu. Více informací najdete v níže přiloženém videu.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz