Apple vydal druhou veřejnou beta verzi pro iOS 12.3, tvOS 12.3, a macOS 10.14.5.

Společnost Apple vydala již druhé beta-veřejné sestavení operačních systémů iOS 12.3, tvOS 12.3, a macOS 10.14.5, které můžete otestovat na svém zařízení. Krátce předtím byla uvolněna vývojářská verze, která disponuje stejnými úpravami a novinkami. Účastníci veřejného programu Apple Beta Software si mohou stáhnout testovací software prostřednictvím oficiálních webových stránek, nebo jako bezplatnou aktualizaci OTA přímo v Nastavení.

Dvojice systémů, tedy iOS 12.3 a tvOS 12.3 nabízejí přepracovanou televizní aplikaci, která poskytuje základy pro Apple TV + a Apple TV kanály. Pro systém iOS byla aktualizována aplikace Peněženka takovým způsobem, aby obsahovala delší historii transakcí. Taktéž byla vyřešena chyba s gesty na iPadech. Nedoporučujeme však instalovat beta verzi na primární zařízení, jelikož existuje možnost vzdálené ztráty dat nebo jiných problémů. Místo toho by měli testeři instalovat takové sestavení na sekundární nebo jiná zařízení a před aktualizací se ujistit, že jsou k dispozici dostatečné zálohy důležitých dat.

Přečtěte si také:  Grafický čip v novém Macu rozdrtí konkurenční NVIDIu a AMD.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz