Apple vydal bezdrátová sluchátka AirPods Pro ve správný čas.

Na našich webových stránkách jsme psali mnohokrát o produktu AirPods Pro. Co mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, jsou to opravdu skvělá sluchátka, která se líbí nejen mnoha lidem, ale také vás zaručeně donutí přemýšlet nad tím, zda si je taky pořídit, i když je třeba úplně nevyužijete. Společnost Apple vydala sluchátka AirPods Pro ve správný čas. Čtěte dál…

Je třeba si uvědomit, že AirPods jsou velmi populární po celém světě obecně a zejména v Evropě. Je pravda, že u nás začali získávat popularitu teprve nedávno. Naleznete pro to logické vysvětlení – sluchátka nejsou tak levná a ne všichni se prostě rozhodnou je koupit okamžitě. Ale poté, co je vyzkoušíte na prodejně, nebo u přátel se o produkt začnete víc a víc zajímat. Ukázalo se tedy, že zájem o tato sluchátka se neustále zvyšuje. Čím více se na veřejnosti objeví, tím více lidí je začne chtít. Dále exponenciálně. Nepřímo lze počet AirPodů u lidí určit jednoduchým způsobem. Jen se zkuste třeba rozhlédnout v metru a spočítejte, kolik lidí používá slavná sluchátka od Applu.

Důvod popularity a lásky AirPodů k nim je jednoduchý. To je stejný důvod, který vedl k popularitě iPhonu. Jsou jednoduché, spolehlivé a pro mnohé důležité, snadno rozpoznatelné. Stejně jako u iPhonu je okamžitě jasné, že se jedná o sluchátka Apple a téměř všichni zhruba odhadují, kolik to stojí. Každý si vybere argument pro sebe, aby si je mohl koupit. Naštěstí je z čeho vybírat.

Výsledek obrázku pro airpods pro

Mám koupit AirPods Pro?

Jasná odpověď na tuto otázku je samozřejmě nemožná, protože každý má jiné potřeby. Například je osobně používám a jsem s nimi velmi spokojen, ale někdo proti mně vždy bude mít námitky a okamžitě přinese několik konkurenčních modelů. Je samozřejmé, že není tak těžké najít sluchátka, která znějí lépe než AirPods Pro, ale nenajdete nic, co by se stejně snadno připojilo a spolehlivě spolupracovalo s iPhonem. Právě tato kombinace dobrého (i když ne dokonalého) zvuku a nativity je zaujme.

Přečtěte si také:  Společnost Apple vydala iOS 13.4. Jaké novinky tato verze nabízí?

Jedna věc, kterou mohu říct s jistotou. Neměli byste kupovat AirPods druhé generace s bezdrátovým pouzdrem. Je lepší zaplatit navíc a pořídit si verzi Pro. Vydala společnost Apple sluchátka ve správný čas? Podle našeho názoru není datum úplně náhodný. Teď je ten správný čas, kdy velká většina zákazníků bezdrátová sluchátka prostě chce a popularita takového příslušenství je určitě omezená. V určitém okamžiku se prodej zastaví masivním tempem. Navíc další generace přinese maximálně mírné zlepšení kvality zvuku a drobné změny mikrofonů – to vše nestačí pro novou vlnu poptávky.

Kdo tedy potřebuje nová sluchátka AirPods? Odpověď je jednoduchá! V dnešní době potřebuje bezdrátová sluchátka každý a pokud je součástí ekosystému společnosti Apple, pak zvolí řešení od kalifornského giganta. První generace silně popularizovala myšlenku samostatných sluchátek. Druhá generace pokračovala v těchto tradicích a podle analytiků dosáhla AirPods úrovně prodeje desítek milionů kusů. O poslední model je opravdu velký zájem a Apple předběhl za poslední roky řadu slavných výrobců v žebříčku prodejů hudebních doplňků. Vlastníte některá z bezdrátových sluchátek?

Výsledek obrázku pro airpods pro


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz