Apple umožňuje vrátit se zpět z iOS 11 na iOS 10.


Aktualizace: Tak nás štěstí dlouho neprovázelo. Apple již zastavil možnost downgradu. Kdo byl rychlejší, mohl si starší systém nainstalovat. Bohužel..

Dnešní zpráva potěší mnohé z vás! Společnost Apple totiž udělala poměrně netradiční krok a začala podepisovat starší verze operačního systému iOS. Pokud tedy nejste spokojení s nejnovějším sestavením iOS 11 a rádi byste se vrátili zpět na ověřený a stabilní iOS 10, pak máte nyní jedinečnou možnost!

Kromě toho je možné se u starších modelů (iPhone 5s, iPhone 5, iPhone 5C) vrátit například na verzi iOS 8, iOS 7 či dokonce na iOS 6. Vrátit se zpět k určitým verzím můžete také u novějších modelů, tedy na iPhonu 7, iPhonu 7 Plus, iPhonu SE, iPhonu 6s, nebo iPhonu 6, přičemž stále není jasné, zda se jedná o chybu ze strany společnosti, nebo záměr, každopádně proveďte downgrade co nejdříve, dokud je to možné!

Co se týká například desítkové verze, tam je možné stáhnout si balíček na iOS 10.2, iOS 10.2.1 a iOS 10.3. Rozhodně se jedná o skvělou možnost vrátit vašemu stařičkému produktu život, kdy na starší verzi běhal spolehlivě. Stáhněte si ze stránek ipsw.me instalační balíček systému, přičemž jej pak prostřednictvím počítače a aplikace iTunes nahrajte do vašeho zařízení. Již brzy pro vás připravíme kompletní návod.

Zdroj: 9to5Mac.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz