Apple u letošního iPadu odstraní jeden z důležitých prvků.

Již několikrát jsme vás informovali o tom, že se společnost Apple pro letošní rok chystá představit nový model iPadu Pro, který nabídne menší rozměry, přemístěný Smart konektor a absenci sluchátkového konektoru. S tímto krokem přišel už při modelu iPhone 7, u kterého bylo nutno využít speciální adaptér.

Letošní novinka bude mít rozměry 247,5 mm na výšku, 178,7mm na šířku a tloušťku 6mm. Větší 12,9-palcový iPad Pro nabídne rozměry 280mm x 215mm x 6,4mm. Vzhledem k výrazné úpravě rozměrů je tedy potvrzen úplný redesign zařízení, konkrétně pak zúžení rámečků kolem displeje, jako tomu je například u modelu iPhone X. Kromě toho se očekává, že iPady nenabídnou ikonický Home Button a bezpečnostní prvek Touch ID nahradí rozpoznávání obličeje.

Zdroj: MacRumors.com

Použité MacBooky můžete zakoupit na MacBookarna.cz


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz