Apple spouští program, který vrátí šanci zastaralým produktům.

Nedávno jsme vás informovali o tom, že společnost Apple rozšířila seznam zastaralých a nepodporovaných produktů, kam se jako poslední zařadil také legendární iPhone 5. Jablečné produkty ztrácejí podporu přibližně po šesti letech od představení, přičemž podle nejnovějších informací se chystá kalifornská společnost Apple spustit program, který vrátí šanci zastaralým produktům.

Jedná se konkrétně o pilotní program, který se soustředí na opravu zastaralých zařízení, kam patří například MacBook Air 11″ (Mid 2012), MacBook Air 12″ (Mid 2012), iMac 21,5″ (Mid 2011), nebo iMac 27″ (Mid 2011). Jedná se o skvělý krok, jak vyjít vstříc uživatelům, kteří jsou se svým počítačem spokojení a nechystají se pro upgrade na novější verzi. Je však třeba zdůraznit, že Apple negarantuje 100% opravu produktu, ale pouhý pokus o oživení, pokud budou například dostupné náhradní díly, nebo bude schopný ho nějakým způsobem zprovoznit do původního stavu. Již brzy se v seznamu zastaralých produktů, které bude možné opravit mnoho dalších produktů.

Zdroj: 9to5Mac.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz