Apple sdílel video, které pomůže s ovládáním funkce Depth Control.

Společnost Apple nedávno sdílela nové video, které je navrženo tak, aby pomohlo uživatelům iPhone XS, XS Max a XR s funkcí Depth Control, která umožňuje rozostřit pozadí na fotografiích pořízených v režimu Portrét. Hloubkové ovládání lze získat pomocí volby režimu Portrét v aplikaci Fotografie, výběrem tlačítka „Upravit“ a použitím posuvníku v dolní části obrazovky nastavte rozostření f / 1,4 (maximální rozostření) na f / 16 ( žádné rozostření). 

Ovládání hloubky je k dispozici při úpravě již pořízené fotografie a to od verze systému iOS 12.1. Apple v minulosti sdílel několik krátkých videí stejného významu, aby zdůraznil schopnosti fotografování v různých režimech na nových iPhonech. Pravděpodobně uvidíme několik dalších videí zaměřených na iPhone XS , XS Max a XR, protože Apple pomáhá uživatelům přizpůsobit se novým funkcím dostupným v těchto zařízeních.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz