Apple prozradil, kdy představí nový profesionální Mac Pro.

Kalifornský gigant v loňském roce potvrdil, že „popelnicový“ Mac Pro, který představil v roce 2013 byl velkým omylem, jelikož se neprodával podle očekávání. Dalšího nástupce se podle nejnovějších informací dočkáme v příštím roce, avšak mezi tím jsme se dočkali řešení all-in-one iMacu Pro. Podle průzkumů ale většina profesionálních uživatelů chce raději klasickou verzi s ještě silnějším výkonem, ke kterému snadno připojí svůj monitor.

Tom Boger, ředitel marketingu starající se o Macy ve svém prohlášení tvrdí, že Mac Pro je produktem roku 2019, přičemž byla zpráva směřována zejména zájemcům, kteří váhají mezi iMacem Pro a iMacem Pro. Apple údajně stále ladí a sbírá zpětnou odezvu, kvůli čemu se představení odkládá právě na příští rok.

Podle redaktora z TechCrunch si nechává Apple opravdu záležet na kvalitě, jelikož sbírá zkušenosti od mistrů v oboru, kteří testují software a harware na nejnovějších systémech. Mimochodem do Cupertina chodí pracovat například skladatel John Powell, který pracuje s Logic Pro a novými Macy.

Mac Pro

Myslíte si, že by měl nový iMac Pro vůbec smysl? 

Zdroj: iPhoneHacks.com

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz