Apple přestane již brzy prodávat iPhone SE & iPhone X.

Nástupce modelu iPhone SE jsme se prozatím bohužel nedočkali, přičemž byl očekáván příchod začátkem letošního roku. Společnost Apple zřejmě v nejbližší době neplánuje představit zařízení s kompaktními rozměry, který řadě uživatelů vyhovoval. Tentokrát se však na internetu objevila zajímavá informace týkající se ukončení prodejů některých modelů.

Jak poznamenala společnost BlueFin ve své poslední tiskové zprávě, kalifornský gigant se údajně chystá přestat prodávat dva své modely, konkrétně v září a jedná se o iPhone SE a iPhone X, který byl představen v loňském roce na konferenci Keynote. To je přesně ten datum, kdy spatří světlo světa iPhone X Plus s větším displejem, iPhone X druhé generace a levnější iPhone s úhlopříčkou displeje 6,1-palce. Kompaktní iPhone SE byl představen již před dvěma lety, přičemž o rok později Apple rozšířil kapacitu úložiště. V následujících měsících se dozvíme více informací. Zůstaňte naladěni!

Výsledek obrázku pro iphone x plus

Zdroj: Macrumors.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz