Apple přestal podepisovat iOS 11.4.1. Zpět se už nevrátíte.

Jak jsme vás informovali prostřednictvím článku, společnost Apple vydala iOS 12.0.1 pro veřejnost, která nabízí řadu oprav z předchozích verzí. Společně s ním došlo také k ukončení podepisování poslední verze systému iOS 11, konkrétně verze 11.4.1, která byla nainstalována na velkém množství produktů. Pokud jste tedy v posledních dnech přešli na iOS 12 a nejste spokojení, není možnost vrátit se zpět a jedinou možností je se s novým systémem smířit.

Právě tento krok používá společnost Apple k tomu, aby přinutila své uživatele k instalaci posledních verzí, zejména z hlediska bezpečnosti a stability systému. Pokud tedy ještě nemáte nainstalovanou poslední verzi, rozhodně doporučujeme. Jak nainstalovat nejnovější aktualizaci? První možností je tzv. OTA aktualizace a to klasicky přes Nastavení – Obecné – Aktualizace softwaru.

Výsledek obrázku pro ios 12.0.1


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz