Apple představuje novou verzi nejoblíbenějšího iPadu. Co je nového?

Společnost Apple dnes představila iPad sedmé generace, který přináší větší obrazovku s úhlopříčkou 10,2″ a podporu pro Smart Keyboard. Letošní model je dodáván v provedení stříbrná, šedá a zlatá v konfiguracích 32 GB a 128 GB. iPad začíná na částce $ 329 (USA) pro model Wi-Fi a 459 USD (USA) pro model Wi-Fi + Cellular. Sedmá generace je vybavena nejnovějšími inovacemi včetně podporay Apple Pencil, rychlejšího čipu A10 Fusion, pokročilými kamery a senzory, navíc zajistí celodenní provoz při aktivním používání. Nový iPad je k dispozici na objednání od dnešního večera a v obchodech od pondělí 30. září.

Apple říká, že je dvakrát rychlejší než předchozí model a obsahuje univerzální úhlopříčku s technologií Retina. Je to také první iPad, který podporuje technologii Pro Smart Smart Connector. Jedná se o nejoblíbenější a cenově dostupný model iPadu, který bychom si měli zamilovat už při prvním používání. Letošní generace byla vytvořen pro pohodlný provoz systému iPadOS, který zavádí výkonné a nové způsoby multitaskingu, správy a označování dokumentů. Jednoduše bude práce na novém iPadu zábavou.

Přečtěte si také:  Výměna baterie v iPhonu - Pro iPhone si dojedeme po Praze zdarma

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz