Apple představil 13-palcový MacBook Pro. Jaké nabízí vylepšení?

Společnost Apple dnes představila nový 13-palcový MacBook Pro s revoluční klávesnicí Magic Keyboard pro lepší zážitek ze psaní na notebooku a zdvojnásobila úložiště ve všech standardních konfiguracích. Nová řada přenosných počítačů také nabízí procesory Intel 10. generace, jenž slibuje až 80 procentní nárůst grafického výkonu a nové paměťové moduly 16 GB 3733MHz ve variantě LPDDR4X, které jsou dostupné u konfigurace s frekvencí 2,0GHz s cenovkou 58 990,00 Kč. Jaké jsou další vylepšení? Čtěte dál…

Díky výkonným čtyřjádrovým procesorům, skvělému 13palcovému displeji, dotykovému panelu s Touch ID, stereofonním reproduktorům a celodenní výdrži posouvá hranici přenosných počítačů o level výše, přičemž je možné objednat si některou z variant již nyní. Ať už jste vysokoškolský student, vývojář nebo kreativní profesionál, 13palcový MacBook Pro poskytuje parádní výkon, který si zamilujete. Výhodou je 256 GB úložiště v základu, což pro běžné aplikace a kancelářskou práci bohatě stačí. Pro náročnější uživatele se nabízí možnost zvolit až 2TB SSD disk za příplatek 24.000 korun, případně nahradit standardní procesor modelem Intel Core i7 s Turbo Boostem až na 4,5 GHz.

Představujeme 13palcový MacBook Pro aktualizovaný o novou Magic Keyboard, zdvojnásobte úložiště a rychlejší grafický výkon.

Aktualizovaný 13palcový MacBook Pro nyní obsahuje novou Magic Keyboard, která byla poprvé představena na 16palcovém MacBook Pro a taktéž přidána do MacBooku Air v březnu letošního roku. Aktualizovaná klávesnice má přepracovaný nůžkový mechanismus pro pohodlný a stabilní pocit z používání, zatímco nové uspořádání obráceného „T“ pro klávesy se šipkami usnadňuje nalezení, ať už uživatelé procházejí tabulkami nebo hraní her. Kouzelná klávesnice také obsahuje fyzickou klávesu Escape spolu s dotykovým panelem a dotykovým ID pro klávesnici, která poskytuje nejlepší zážitek z psaní na notebooku Mac.

Základní konfigurace se čtyřjádrovým procesorem Core i5, 8GB RAM a 256GB úložištěm vychází na 38 990,00 Kč, přičemž střední třída s vyšším úložištěm 512GB SSD startuje na částce 44 990,00 Kč. V plné výbavě s nejvyšším osazením paměti 32 GB 3733MHz paměti LPDDR4X a 4TB SSD si připravte 106 990,00 Kč.

Přečtěte si také:  11 nejlepších funkcí nového operačního systému macOS Big Sur
Nová Magic Keyboard přichází s 13palcovým MacBookem Pro a poskytuje nejlepší zážitek z psaní na notebooku Mac.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz