Apple plánuje propojit iPhone a chytrý stylus Apple Pencil.

Již několikrát se v minulosti řešila otázka, že kalifornský gigant chce svým zákazníkům nabídnout podporu chytrého stylusu pro jablečné telefony iPhone. Vzhledem k tomu, že tento druh příslušenství patří zejména k produktům s větší úhlopříčkou displeje, napovídá tomu zejména využitelnost na větší obrazovce, přesto se zřejmě chystá něco netradičního. Podle nejnovější patentové přihlášky, kterou si společnost Apple nechala podat u nejvyššího patentového úřadu se týká propojení iPhonu a stylusu Apple Pencil.

Nedávno jsme vás však prostřednictvím článku informovali o tom, že se již příští rok zřejmě dočkáme většího modelu iPhone X Plus, který by jistě takový stylus rozhodně využil. Podporu však ocení převedším uživatelé, kteří stylus nyní používají na iPadu a ke své práci již jiné příslušenství nevyhledávají. Pokud se zaměříme na patent konkrétněji, jedná se o technickou metodu, která identifikuje polohu stylusu na dotykovém displeji, ať už se jedná o kterékoliv zařízení. Ještě za vedení Steva Jobse byl stylus ve spojení s Applem něco nemožného a klíčovým prvkem bylo ovládání pomocí prstů.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz