Apple plánuje integrovat do iPhone X levnější displej.


Krátce po představení vlajkového modelu iPhone X se začaly objevovat problémy v rámci nedostatečného počtu OLED displejů, přičemž o několik měsíců později se poptávka s nabídkou srovnala a podle dostupných informací je Apple se současným prodejem iPhone X velmi spokojen, přičemž se rozhodl v letošním roce snížit výrobu své vlajkové lodi, což bude mít velký dopad na dodavatele OLED panelů Samsung.

Kalifornský gigant je jedním z hlavních odběratelů, přičemž Samsung bude nucen hledat si nového společníka v takovém měřítku. Apple totiž údajně do budoucna hledá nového dodavatele OLED displejů, které nabídnou vyšší kvalitu za méně peněz, což může být například LG. Apple totiž za jeden displej zaplatí až 100 amerických dolarů a věří, že může získat daleko lepší nabídku. Tyto informace potvrdil taktéž analytik ze společnosti Nikkei, který tvrdí, že Apple dodá v první polovině roku 2018 pouze 31 milionů kusů iPhone X namísto původních 50 milionů a postupně bude výrobu snižovat až do úplného ukončení, jenž nahradí novější model. Mimochodem zřejmě bude možné použít stejný OLED panel u druhé generace revolučního telefonu, necháme se však překvapit.

Zdroj: AppleInsider.ru


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz