Video: Apple Pay v Česku. Všechno co byste měli vědět.

Konečně jsme se dočkali. Apple oficiálně spustil službu Apple Pay na území Česka. V první vlně podporuje možnost plateb celkem sedm různých společností, jedná se například o Komerční banku, Moneta Money Bank či AirBank a postupně se bude seznam rozšiřovat. Začít používat službu můžete i vy. Stačí navštívit aplikaci Wallet na vašem zařízení a naskenovat kreditní kartu přes fotoaparát.

Poté stačí postupovat dle požadovaných instrukcí až do fáze, kdy bude vaše kreditní karta ověřena. Tuto skvělou službu můžete používat na iPhonu 6 a novějším, stejně tak na většině iPadů a všech hodinkách Apple Watch. Doporučujeme taktéž nainstalovat poslední dostupnou verzi operačního systému iOS. Připravili jsme si pro vás krátké video, ve kterém si můžete prohlédnout, jak funguje platba telefonem v praxi, jak postupovat při aktivaci, nebo jaké bankovní společnosti tuto metodu podporují.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz