Apple označil další svůj produkt jako zastaralý. Máte ho doma?

Kalifornský gigant vydává pravidelně nové produkty po celém světě a ty starší jednoduše vyřadí z nabídky. Ještě několik let poté si stále drží zákaznickou podporu a nabízí možnost opravy, přičemž pokud vlastníte MacBook Pro s Retina displejem, který se vyráběl v roce 2012, máme pro vás nemilou zprávu. Stejně jako ostatní starší výrobky se nyní chystá označit i tento model za zastaralý.

WhatsApp pro systém iOS přidává nové funkce.

Před šesti lety způsobil tento revoluční počítač velký zájem mezi zákazníky a celkem slušný krok kupředu. V průběhu následujících let představil novější modely a tak si MacBook Pro z roku 2012 můžete nechat opravit pouze v Turecku, nebo Kalifornii, kde to stále vyžaduje zákon. Společnost Apple představila přenosný laptop krátce poté, co zemřel Steve Jobs. Právě ten považoval MacBook jako jeden z nejlepších počítačů všech dob. Charakteristický byl svítícím jablkem na víku a kvalitní klávesnicí, která neměla problémy, jako ty současné.

Výsledek obrázku pro macbook 2012 retina

Zdroj: macrumors.com

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz