Apple otevřel pět nových prodejen!

Apple v sobotu 13.8.2011 otevřel pět nových obchodů po celém světě, včetně jednoho v oblasti výzkumu v rodném Motion of Waterloo, Ontarion. Firma v Californském Cupertinu uvedla, že plánuje otevřít 30 nových prodejen v průběhu třetího čtvrtletí, které končí v září.  Další prodejny se dočkaly také na Aljašce v Anchorage, v Utahu, ale také v Itálii. Budeme už konečně Česká Republika na seznamu Apple prodejen? Pište do komentářů, zda by jste byli rádi.


Anchorage, Aljaška

Apple také otevřel v Sobotu první prodejnu na Aljašce na 5. Avenue Mall v Anchorage, jak je uvedeno v Anchorage Daily News . První zákazníci přišli v 5 hodin ráno a byli vpuštěni do obchoďáku o hodinu později. Jeden zákazník spal přes noc na oblečení pro děti ve skladu. Do 10 hodin, linka mimo sklad byl zhruba 100 yardů dlouho. Mall úředníci říkali, že Apple napočítal zhruba 1000 lidí v obchodě do hodiny po otevření.

Anchorage Apple Store

Murray, Utah

Utah viděl svůj druhý Apple Store na otevření v sobotu v nákupním centru módy v Murray. Podle Denní Utah kronika , Apple Store pracovníci tleskali a provolávali slávu se zákazníky přes více než 20 minut , poté jak zákazníci vstoupili do obchodu, to je po 10. hodině. „Jsme velmi rádi, že se otevřel další obchod Apple v Murray,“ řekl Miles Dunford, pracovník z prvního obchodu Apple v Utah je na Salt Lake City.

Murray Apple Store


Florence, Itálie

Apple otevřel svou šestou italskou maloobchodní prodejnu v nákupním středisku I Gigli v Campi Bisenzio, Florence. Jak uvádí 7 bit , otevření prodejny kreslil značný dav návštěvníků.

I Gigli Apple Store

Přečtěte si také:  Apple vydává četné aktualizace pro iOS, které souvisí s nedávnou chybou.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz