Apple najal nové pracovníky do týmu, zabývající se pořady na Apple Music.

Jistě jste již zaregistrovali nějaké informace o tom, že má Apple zálusk na nákup filmových práv na agenta 007, čili Jamese Bonda. Ač se může na první pohled jednat o zarážející informace, tak ve skutečnosti to dává celkem smysl. Apple se totiž snaží na ve filmovém průmyslu prosadit. Svědčí o tom ostatně i jeho velkolepé plány a chystané investice, které by měly v příštím roce pokrýt natáčení nových pořadů, mezi kterými by se mohl objevit i konkurent celosvětově úspěšné Hry o trůny.

Protože však nemá v tomto odvětví jablečná společnost příliš mnoho zkušeností, snaží se přivést na tento úkol zkušené lidi z brandže. Do svého „filmového“ týmu se jí podle posledních informací povedli ulovit další čtyři. Tým, který by se měl o video obsah jablečné společnosti, posílí bývalý programový vedoucí Sony Pictures Kim Rozenfeld. V novém pracovišti by měl mít na starost hlavně vedení sekce dokumentárních pořadů. Tento typ pořadů nebude v nabídce jablečné společnosti žádná novinka. Už před nějakým časem Apple pár dokumentárních snímků koupil a na svém Apple Music je odvysílal.

Cílem Rozenfelda tak bude pravděpodobně toto odvětví co nejlépe rozvinout a nabídnout divákům co možná nejpestřejší škálu pořadů s dokumentární tématikou. Další zajímavou posilou je určitě Rita Cooper Lee, která dříve působila ve společnosti WGN America. Rita by měla mít na starosti propagační kampaně jablečných pořadů. Bude jistě zajímavé, jak se s tímto úkolem popere. Pokud totiž Apple opravdu dokáže natočit a získat seriály s velkým potenciálem, dostat je do povědomí lidí musí právě Rita.

Zbývající dva pracovníci pak přichází ze společnosti Sony a jablečný tým by měli posílit na postech vývojových pracovníků. Apple se tak bezesporu snaží dostat se mezi vůdce trhu s on-line sledováním filmů a seriálů, jako je Netflix nebo Zulu.

Přečtěte si také:  Chytrý náramek Niceboy X-fit Active se postará o vaši sportovní aktivitu.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz