Apple iPhone 3G

Nový iPhone 3G je pouze evolucí původního modelu. Revoluce se koná pouze v případě podpory sítí třetí generace a díky vestavěné A-GPS navigaci. Tu však prozatím nelze plnohodnotně využít. Další vylepšení dostal nový iPhone 3G v podobě nového firmware 2.0, toto vylepšení však mohou využít i majitelé staršího iPhonu.iPhone boduje bezkonkurenčním ovládáním, které mohou ostatní výrobci tiše závidět. Bezkonkurenční je také hudební a videopřehrávač, který z iPhonu 3G dělá výkonný multimediální telefon. Bohužel několik nectností stále zůstalo nevyřešeno.Fotoaparát iPhonu 3G nedoznal oproti předchozímu provedení žádných změn. Fotoaparát nabízí rozlišení dva megapixely a zcela mu chybí jakékoliv nastavení.

Displej a jeho vlastnosti..

Displej iPhonu 3G nabízí i perfektní zobrazení. Rozměrný dotykový displej se svým rozlišením 320 x 480 obrazových bodů sice nepatří mezi absolutní špičku, velká úhlopříčka 3,5 palce však nemá konkurenci. Displej je aktivní (TFT) a dokáže zobrazit 16 milionů barev.

Ovládání – revoluce nekončí..


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz