Apple AirPods 3 s odolností proti vodě budou představeny tento rok.

Podle nejnovějších informací, které poskytl zahraniční analytik Daniel Ives ze společnosti Wedbush, plánuje kalifornský gigant představit třetí generaci bezdrátových sluchátek Apple AirPods s odolností proti vodě na konci letošního roku 2019. Mimochodem, první dvě generace nemají odolnost vůči vodě ani prachu. Jak uvádí výzkumná zpráva, aktualizovaný produkt bude uvolněn včas před prázdninovou nákupní sezónou a může také obsahovat některá nespecifikovaná vylepšení designu.

Mimochodem, sluchátka AirPods mají stejný design od původní dvojice zahájené v prosinci 2016. K nedávným spekulacím se připojil také analytik Ming-Chi Kuo, který tvrdí, že k dispozici budou celkem dva nové modely. Masová výroba má začít mezi čtvrtým čtvrtletím roku 2019 a prvním čtvrtletím roku 2020, přičemž jeden z nových modelů představuje zcela nový designový faktor, vyšší cenu a potlačení okolního ruchu. Pokud jde o finální cenu sluchátek, očekáváme, že se bude pohybovat někde mezi 200 a 250 dolary. Oficiální cena však zatím nebyla sdělena.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz