Aplikace Pokémon GO již brzy pro chytré hodinky Apple Watch.

Podle nejnovějších informací, které obdrželi zahraniční redakce TechCrunch a Recode, pracují usilovně vývojáři společnosti Niantic na podpoře Pokémon GO pro chytré hodinky Apple Watch již od září. Zároveň bylo na Twitteru oficiálně potvrzeno, že tento herní titul dorazí na hodinky již brzy. Legendární a celosvětově populární hra byla ohlášena v září již během konference společnosti Apple, přičemž podle R. Ritchieho z iMore vyjde ještě letos.

K čemu vlastně bude dobrý Pokémon GO na chytrých hodinkách Apple Watch? Hráčům poskytne rychlé informace k aplikaci v iPhonu, přičemž půjde konkrétně například o navigační informace o vzdálenosti k nejbližšímu pokémonu. lavní obrazovka bude zobrazovat aktuální úroveň hráče a zkušenosti zbývající do další úrovně. Jakmile bude titul k dispozici, budeme vás informovat.

Zdroj: www.macrumors.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz