Aplikace Instagram se dočkala významné aktualizace! Jaké novinky nabízí?

Před pár hodinami se jedna z nejrozšířenějších sociálních sítí, zaměřená především na sdílení zážitků v podobě obrázků či videí, instagram, dočkala pořádné aktualizace. V rámci aplikace jsme se dočkali především změny vzhledu nejen celé aplikace uvnitř, ale také ikony na ploše našich chytrých telefonů či tabletů. Změna vzhledu samozřejmě potkala i počítačovou verzi.

Změna ikony

Nové zpracování ikony k aplikaci instagram se setkalo s poměrně silnou vlnou kritiky. Na internetových fórech je přirovnávána nová ikona k nepovedenému výtvoru malého dítěte či aprílovému vtípku. Osobně problém s novým vzhledem ikony nemám. Řekl bych, že velice čerpá z přechodu barev jako je tomu například u aplikace Music.

Změna vzhledu

Nejen ikona prošla designovou změnou. Největší proměna proběhla v aplikaci samotné. Nově se celá aplikace zabalila především do dvou barev. Černé a bílé! Což je trochu ironické v porovnání s tím, jak barevná je nyní ikona k aplikaci.

Váš názor?

Velice by nás zajímalo, jaký názor na nový vzhled této aplikace máte Vy! Instagram si za poslední dobu získal ohromnou popularitu a v České republice je dle mého názoru druhou nejpopulárnější sítí, hned za Facebookem. Váš názor nám můžete zanechat přímo pod článkem v komentářích, nebo přímo na naší emailové adrese: info@fanapple.cz! Děkujeme!

Přečtěte si také:  Společnost Apple vydala sestavení iOS 14 beta 2, MacOS 11 beta 2 a další.

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.